Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” uprzejmie zaprasza do udziału w Walnym Zebraniu Członków.
Termin Zebrania: 21 marca 2011r. (poniedziałek), godzina 10.00
Miejsce Walnego Zebrania Członków: Biuro Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”, Lubsko ul. Kopernika 19 (baszta).

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia
„Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”
Helena Miklaszewska – Prezes Stowarzyszenia

Porządek Obrad:
  1. Otwarcie obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” z dnia 29 listopada 2010r.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie o działaniach i zamierzeniach Zarządu.
  5. Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2010 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2010
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”
  8. Podjęcie uchwały w sprawie: odwołania Członków Rady Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”.
  9. Przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Rady Stowarzyszenia.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uzupełnienia składu Rady Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie: odwołania Członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Statutu Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka”.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia diety dla członków Zarządu za udział w posiedzeniu.
  15. Wolne wnioski.
  16. Zakończenie obrad.
Projekt uchwały  w sprawie w sprawie wprowadzenia zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju
Projekt uchwały w sprawie podwyższenia diety dla członków Zarządu za udział w posiedzeniu