LGD Grupa Łużycka

„SEGREGUJESZ – NIE MARNUJESZ!” – zapraszamy na EKO WARSZTATY!

b_150_150_16777215_00_images_stories_loga_ekounia.pngStowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka” serdecznie zaprasza  mieszkańców z obszaru dziewięciu gmin członkowskich, tj: Brody, miasto i gmina Gubin, Lipinki Łużyckie, Łęknica, Trzebiel, Tuplice, Jasień i Lubsko do udziału w projekcie „SEGREGUJESZ – NIE MARNUJESZ!”, który jest finansowany ze środków Stowarzyszenia Ekologicznego EKO – UNIA w ramach konkursu Małe granty dla zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej...

EKO WARSZTATY ZA NAMI – EKO KONKURS TRWA!!!

b_150_150_16777215_00_images_stories_loga_ekounia.pngW dniu wczorajszym (30.11.) odbyły się ostatnie z dziewięciu  Eko warsztatów, które realizowane były w ramach projektu „SEGREGUJESZ – NIE MARNUJESZ!”, który jest finansowany ze środków Stowarzyszenia Ekologicznego EKO – UNIA w ramach konkursu Małe granty dla zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej...

EKO KONKURS - rozstrzygnięty!

b_150_150_16777215_00_images_stories_loga_ekounia.pngEKO konkursu na ozdobę świąteczną wykonaną z surowców wtórnych, finansowany ze środków Stowarzyszenia Ekologicznego EKO – UNIA w ramach konkursu Małe granty dla zrównoważonego rozwoju, został rozstrzygnięty. Prezentujemy listę Laureatów, którym serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...