LGD Grupa Łużycka

FILMY!!!

W ramach realizacji projektu „Młodzieżowa PERSPEKTYWA” powstały filmy dotyczące członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Poniżej prezentujemy wszystkie powstałe materiały filmowe – ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!!

 

PODSUMOWANIE…

27 listopada spotkaliśmy się po raz ostatni w ramach realizacji naszego projektu „Młodzieżowa PERSPEKTYWA”. Projekt współfinansowany był ze środków Województwa Lubuskiego w ramach działania „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe”.

Czytaj więcej...

Warsztat nr 4

Ostatni warsztat zaplanowany w naszym projekcie już za nami… W środę (30.10.) spotkaliśmy się z naszą kochaną młodzieżą na warsztacie dotyczącym montażu filmu. Uczestnicy pracowali z obrazem i dźwiękiem. Na podstawie swoich nagranych materiałów uczyli się jak stworzyć finalny produkt – swój film. Warsztaty zakończone, ale to nie oznacza końca projektu. Młodzież dzielnie pracuje nad stworzeniem swoich prac konkursowych – krótkich filmików dotyczących członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Z niecierpliwością czekamy na efekty ich pracy :)

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

WARSZTAT nr 3

I kolejny temat warsztatowy za nami…

W dniu 16.10.2019r. młodzież mierzyła się z nagrywaniem materiałów filmowych. Uczestnicy poznali zasady tworzenia filmu… były próby kadrowania, ustawiania ostrości i oświetlenia, nagrywania oraz realizacji wywiadów. Każdy mógł też przegadać swój pomysł na film konkursowy.

Czytaj więcej...

WARSZTAT nr 2

W dniu 09.10.2019r. odbył się drugi warsztat realizowany w ramach projektu „Młodzieżowa PERSPEKTYWA”. Tym razem tematem naszego spotkania było dziennikarstwo.

Czytaj więcej...

WARSZTAT nr 1

Pierwsze warsztaty w ramach projektu „Młodzieżowa PERSPEKTYWA” już za nami. W dniu 01.10.2019r. odwiedziliśmy z naszymi uczestnikami Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr” w Gubinie. Właśnie tam odbył się nasz pierwszy warsztat dotyczący demokracji lokalnej oraz integracji europejskiej.

Czytaj więcej...