LGD Grupa Łużycka

"PuzzLOWe LGD"

PuzleStowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Grupa Łużycka" położone jest w południowej części województwa lubuskiego i obejmuje 9 gmin: Brody, Gubin, m. Gubin, Jasień, Lipinki Łużyckie, Lubsko, m. Łęknica, Trzebiel oraz Tuplice. Walory przyrodnicze, historyczne i kulturowe stanowią o wielkim potencjale naszego obszaru. Warto odwiedzić te urokliwe tereny, aby poznać ich piękno i historię. Dzięki naszym wydawnictwom można je także odkrywać w zaciszu domowym.

Czytaj więcej...

UMOWA!!!

W dniu 14.07.2020r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego - Departamencie Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich w Zielonej Górze została podpisana umowa na realizację projektu „PuzzLOWe LGD”. Projekt jest współfinansowany w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w województwie lubuskim. Pracujemy nad stworzeniem kolorowych puzzli przedstawiających ciekawe miejsca związane z dziedzictwem historycznym i kulturowym naszego regionu.

Wsparcie w ramach Lubuskiej Odnowy Wsi!!!

Ponownie udało nam się otrzymać wsparcie na realizację zadania publicznego od Województwa Lubuskiego w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w województwie lubuskim. Tym razem otrzymaliśmy 7600 zł na projekt pt. "PuzzLOWe LGD", w ramach którego stworzymy dla Państwa puzzle przedstawiające najciekawsze miejsca z naszego obszaru. Teraz czekamy na podpisanie umowy… i zabieramy się do działania.

lowlubuskie