Dnia 15.10.2022r. o godz. 15.00 w miejscowości Zasieki (gm. Brody) odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne dot. przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju na nowy okres programowania 2021-2027. Na początku podsumowaliśmy efekty dotychczasowych prac naszego stowarzyszenia oraz zaprezentowaliśmy informacje o podstawowych założeniach PROW 2021-2027. Druga część spotkania poświęcona została diagnozie – analizie słabych i mocnych stron, szans i zagrożeń dla rozwoju obszaru planowanego do objęcia LSR. W trakcie konsultacji uczestnicy wypełnili ankiety dotyczące identyfikacji problemów i potrzeb na terenie planowanym do objęcia LSR. Na zakończenie spotkania wywiązała się dyskusja podczas, której uczestnicy dzielili się swoimi pomysłami, które chcieliby zrealizować w ramach nowego okresu programowania.

Spotkania konsultacyjne odbywają się na ternie każdej gminy członkowskiej zgodnie z harmonogramem dostępnym w zakładce HARMONOGRAM SPOTKAŃ. Terminy i miejsca są również podawane oddzielnie dla każdego z zaplanowanych  spotkań.

Operacja mająca na celu realizację Planu Włączenia Społeczności, w szczególności przygotowanie LSR współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania  19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,  w zakresie poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

mt_gallery