LGD Grupa Łużycka

Kolejne warsztaty za nami!

6 października 2021r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Jasieniu odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu pt. SENIOR AKTYWNY = SENIOR ZDROWY! Tym razem przygotowaliśmy dla naszych seniorów spotkanie z psychologiem. Podczas warsztatów zostały poruszone tematy dotyczące wpływu ograniczenia kontaktów społecznych w czasie pandemii, stresu z tym związanego oraz zaburzeń wynikających z izolacji. Było trochę teorii, dyskusja, a także ćwiczenia i zadania pozwalające radzić sobie ze stresem oraz poprawiające pamięć i koncentrację. Zajęcia były oparte na integracji uczestników oraz rozwoju kreatywnego myślenia. Był to aktywnie i miło spędzony czas. Dziękujemy Miejsko – Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Jasieniu oraz Uniwersytetowi Trzeciego Wieku za pomoc przy organizacji naszego spotkania.

Materiały warsztatowe – do pobrania

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Warsztaty realizowane przez Stowarzyszenie  „Lokalna Grupa Działania — Grupa Łużycka”
w ramach projektu „SENIOR  AKTYWNY = SENIOR ZDROWY!”

finansowanego w ramach działania na rzecz seniorów w województwie lubuskim wynikającego
z „Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych”.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!

plakat

Warsztaty z dietetykiem już za nami!

10 września 2021 w świetlicy wiejskiej w Kole (gm. Brody) odbyły się warsztaty nt. zdrowego żywienia, które skierowane były do osób po 60 roku życia. Warsztaty poprowadziła Katarzyna Gołąbek – dietetyk z zawodu i pasji. Podzieliła je na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną – kulinarną.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!

plakat

ZDROWA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA!

Pierwsze warsztaty w ramach projektu „SENIOR AKTYWNY = SENIOR ZDROWY!” już za nami.  W dniu 21 sierpnia 2021 roku w Chlebowie (gm. Gubin) odbyły się warsztaty dotyczące zdrowej aktywności fizycznej. Warsztaty dla naszych seniorów poprowadziła wykwalifikowana fizjoterapeutka. Spotkanie zostało podzielone na dwie części:

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w warsztatach z fizjoterapeutą nt. zdrowej aktywności fizyczne

plakat

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
242
1437
4108653
35347
4934327