LGD Grupa Łużycka

SENIOR AKTYWNY = SENIOR ZDROWY!

LUbuskie warte zachoduOtrzymaliśmy 4 600,00 zł na wsparcie realizacji zadania publicznego Województwa Lubuskiego w ramach działania na rzecz seniorów w województwie lubuskim wynikającego z „Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych” pt. SENIOR AKTYWNY = SENIOR ZDROWY! Całkowite koszty realizacji projektu zaplanowano na 6 300,00 zł. Celem projektu jest zwiększenie poziomu aktywności osób starszych. Chcemy zachęcić ich do „wyjścia z domu”, doprowadzić do wzrostu poziomu wiedzy i umiejętności w zakresie zdrowego żywienia, podejmowania aktywności fizycznej.

W ramach zadania zaplanowano:

  • warsztaty z fizjoterapeutą dot. aktywności fizycznej;
  • warsztaty dietetyczne;
  • warsztaty z psychologiem ze szczególnym uwzględnieniem wpływu COVID na zdrowie psychiczne;
  • warsztaty artystyczne (hand made) dot. tworzenie ozdób świątecznych.

Zadanie będzie realizowane w terminie 01.06 – 31.12.2021r. Czekamy na podpisanie umowy i zabieramy się do działania. Wszystkie informacje dot. realizacji zadania będą dostępne w zakładce projektowej SENIOR AKTYWNY = SENIOR ZDROWY!

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
962
1516
3897494
41573
4730604

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),

informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Czytaj więcej...