LGD Grupa Łużycka

Z INICJATYWĄ DLA MŁODYCH

LOIMPonownie udało nam się otrzymać wsparcie na realizację zadania publicznego Województwa Lubuskiego pn. „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe”, w obszarze działań promocyjnych wpływających na aktywizację młodzieży do realizacji zadań publicznych.

Tym razem otrzymaliśmy 6 900,00 zł na realizację projektu pt. Z INICJATYWĄ DLA MŁODYCH. Całkowite koszty realizacji projektu zaplanowano na 10 120,00 zł. Celem projektu jest aktywizacja młodzieży, promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, edukacja ekologiczna oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród młodych ludzi z obszaru LGD. W ramach zadania odbędą się warsztaty dot. tematyki:

  • Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży;
  • Zdrowe odżywiania / walka z otyłością;
  • Aktywność fizyczna / zdrowy styl życia;
  • Ekologiczny tryb życia / zachowania proekologiczne.

Zadanie będzie realizowane w terminie 01.06 – 31.12.2021r. Czekamy na podpisanie umowy i zabieramy się do pracy. Wszystkie informacje dot. realizacji zadania będą dostępne w zakładce projektowej Z INICJATYWĄ DLA MŁODYCH.

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
1028
1516
3897494
41639
4730670

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),

informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Czytaj więcej...