LGD Grupa Łużycka

WARSZTATY PSZCZELARSKIE ZA NAMI!

Pierwsze warsztaty w ramach projektu EKO MŁODZIEŻ już za nami. W poprzednią sobotę (tj. 26.09.) podczas Jabłoniowego Zawrotu Głowy w Parku Mużakowskim w Łęknicy przeprowadziliśmy warsztaty pszczelarskie „Poznajemy pszczoły i ich dary dla ludzi oraz pracę pszczelarza". I nawet stale padający deszcz nie zepsuł nam wspólnie spędzonego czasu.

Czytaj więcej...

Warsztaty pszczelarskie

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY PSZCZELARSKIE!!!

SZKÓŁKA W PARKU MUŻAKOWSKIM W ŁĘKNICY

26.09. (sobota) – start: 11.00

 

Warsztaty poprowadzą członkowie Rejonowego Koła Pszczelarzy w Lubsku.

Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się o życiu pszczół i pracy pszczelarza - zobaczyć pszczoły, ule oraz podstawowe narzędzia pszczelarskie.

Będzie można spróbować samodzielnie zrobić ramki pszczele, świeczki oraz domki dla pszczół murarek.

 

Warsztaty skierowane są do osób do 35 roku życia – ZAPRASZAMY!!!

 

Warsztaty realizowane są w ramach projektu EKO MŁODZIEŻ

współfinansowanego ze środków Województwa Lubuskiego w ramach zadania

 „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe”

EKO MŁODZIEŻ

Otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie od Zarządu Województwa Lubuskiego, tym razem w ramach zadania „Działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży”. Podpisaliśmy właśnie umowę i ruszamy z realizacją projektu pt. „EKO MŁODZIEŻ”. W ramach zaplanowanych zadań zaprosimy młodych ludzi z naszego obszaru do udziału w warsztatach i konkursie ekologicznym.  Jako pierwsze, 26 września w Łęknicy, odbędą się warsztaty pszczelarskie. Kolejne to wyplatanie z papierowej wikliny oraz świąteczne eko-ozdoby. Zostanie także ogłoszony konkurs na wtórne wykorzystanie butelki plastikowej lub szklanej. Wszystkie szczegóły (terminy, miejsca itp.) będziemy podawać Państwu na bieżąco. Szczegóły już niebawem.

lubuskie          młodzi on life logoLOIM logo

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
1418
1839
2953244
51155
3791751