LGD Grupa Łużycka

LGD wsparte przez Województwo Lubuskie w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi!

LGD wsparte przez Województwo Lubuskie w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi!Udało się – otrzymaliśmy wsparcie na realizację zadania publicznego od Województwa Lubuskiego w ramach działania Lubuska Odnowa Wsi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w województwie lubuskim pod tytułem „ODKRYJ ŁUŻYCE Z LGD”. W ramach realizacji projektu zostanie wydana mapa zawierająca oznaczenia i opisy miejsc, wydarzeń, osób ważnych historycznie i kulturowo dla 9 gmin członkowskich obszaru LGD. Głównymi celami projektu są popularyzacja historii i kultury regionu – zainteresowanie mieszkańców obszaru LGD historią najbliższą, a także budowanie i utrwalanie poczucia tożsamości lokalnej, wzmocnienie lokalnego dziedzictwa kulturowego, a także promocja obszaru LGD. Szczegóły dotyczące realizacji naszego projektu będzie można znaleźć w zakładce ODKRYJ ŁUŻYCE Z LGD.

 
Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
242
2140
1917146
32308
2748470

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”),

informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Czytaj więcej...