LGD Grupa Łużycka

LOGO LOW - ODKRYJ-ZAPAMIĘTAJ!

 

Sektor publiczny:

  1. Gmina Brody reprezentowana przez Wójta Ryszarda Kowalczuka
  2. Gmina Gubin reprezentowana przez Wójta Zbigniewa Barskiego
  3. Gmina Miejska Gubin reprezentowana przez Burmistrza Bartłomieja Bartczaka
  4. Gmina Jasień reprezentowana przez Burmistrza Andrzeja Kamyszka
  5. Gmina Lipinki Łużyckie reprezentowana przez Wójta Michała Morżaka
  6. Gmina Lubsko reprezentowana przez Burmistrza Janusza Dudojcia
  7. Gmina Łęknica reprezentowana przez Burmistrza Piotra Kuliniaka
  8. Gmina Trzebiel reprezentowana przez Wójta Tomasza Sokołowskiego
  9. Gmina Tuplice reprezentowana przez Wójta Katarzynę Kromp
  10. Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Łęknicy, Bettina Targońska – gm. Łęknica
  11. Miejsko-Gminny Ośrodek kultury w Jasieniu, Hanna Łabudzińska – gm. Jasień
  12. Gminna Biblioteka Publiczna w Lipinkach Łużyckich, Lidia Bumbul – gm. Lipinki Łużyckie

 

Sektor gospodarczy:

  1. Paweł Klimowicz – gm. Brody
  2. Jan Dwornicki – gm. Gubin
  3. Małgorzata Onoszko – gm. miejska Gubin
  4. Bogusław Łobodziec – gm. Jasień
  5. STAL-MONT Zbigniew Grzegorzewski, Marek Pierzchalski – gm. Jasień
  6. Eugeniusz Ślawski – gm. Lipinki Łużyckie
  7. Andrzej Łobodziec – gm. Lubsko
  8. Andrzej Szczepaniec – gm. Lubsko
  9. Jolanta Apanowicz – gm. Lubsko
  10. Paweł Maludy – gm. Lubsko
  11. Adam Wiśniowski – gm. Trzebiel
  12. Mateusz Demczak – gm. Tuplice
  13. Iga Ochotna – gm. miejska Gubin
  14. Wanda Seul – gm. Brody
  15. Ryszard Orzechowski - gm. Lubsko
  16. Hotel Mużakowski HEALTH RESORT Sp. z o.o. S.K., Dariusz Śmigielski – gm Łęknica
  17. Wiesław Król – gm. Jasień

 

Sektor społeczny:

  1. Helena Miklaszewska – gm. Brody
  2. Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Kole „Inicjatywa w Kole”, Maria Malec – gm. Brody
  3. Agnieszka Stępień – gm. Brody
  4. Ryszard Kościesza – gm. Gubin
  5. Aleksander Urbaniak – gm. Gubin
  6. Stowarzyszenie Gminne Centrum Trzeźwości Gminy Gubin, Lech Kobierecki – gm. Gubin
  7. Joanna Nesterowicz – gm. Gubin
  8. Błażej Dziurdziewicz – gm. miejska Gubin
  9. Klub Sportowy PRETORIAN Gubin, Krzysztof Dziurdziewicz – gm. miejska Gubin
  10. Fundacja Parku Kulturowego Grodzisko w Wicinie, Małgorzata Flinta – gm. Jasień
  11. Helena Sagasz – gm. Jasień
  12. Jadwiga Jankowicz – gm. Jasień
  13. Anna Kasprzak – gm. Jasień
  14. Stowarzyszenie LZS „Łużyczanka”, Paweł Anklewicz – gm. Lipinki Łużyckie
  15. Małgorzata Brzyśkiewicz – gm. Lipinki Łużyckie
  16. Wspólnota Mieszkaniowa Piaskowa 2a-2d, Teresa Glaser – gm. Lipinki Łużyckie
  17. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Pietrzyków, Róża Jurkowska-Maślak – gm. Lipinki Łużyckie
  18. Stowarzyszenie „Podajmy sobie ręce”, Dorota Kamińska – gm. Lipinki Łużyckie
  19. Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Osieka, Elżbieta Bartkowska-Sykała – gm. Lubsko
  20. Stowarzyszenie „Forum Samorządowe Miasta i Gminy” Lubsko, Krzysztof Czerniawski – gm. Lubsko
  21. Henryk Dybka – gm. Lubsko
  22. Wspólnota Mieszkaniowa Popławskiego 13-15, Alina Kaczan – gm. Lubsko
  23. Stowarzyszenie LZS KADO, Karol Łyczko – gm. Lubsko
  24. Sławomir Muzyka – gm. Lubsko
  25. Lubski Samorząd Gospodarczy (LSG), Sławomir Jasiński – gm. Lubsko
  26. Bogdan Bakalarz – gm. Lubsko
  27. Andrzej Marszałek – gm. Łęknica
  28. Marcin Perczyński – gm. Łęknica
  29. Stowarzyszenie Bronowice-Nowe Czaple, Eugenia Zarzyńska-Gałecka – gm. Trzebiel
  30. Justyna Mazur-Franczak – gm. Trzebiel
  31. Jan Janowski – gm. Trzebiel
  32. Tadeusz Rybak – gm. Tuplice
  33. Krzysztof Szpringiel – gm. Tuplice
  34. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Drzeniów, Jerzy Halczuk – gm. Tuplice
  35. Bożena Jabłońska – gm. Tuplice
  36. Małgorzata Zimna – gm. Lubsko
  37. Józef Maćków – gm. Lubsko
  38. Krzysztof Malara – gm. Łęknica
  39. Stowarzyszenie wicina.pl, Agnieszka Morgaś – gm. Jasień

 

Dzisiaj
Wczoraj
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Odwiedzin
972
2002
2043521
43097
2882759